دپارتمان تحقیق و ترجمه

راهنما:

جهت ثبت درخواست ترجمه، ابتدا از طریق فرم «ثبت ترجمه»، فایل مورد نظرتان را آپلود کنید. سپس با توجه به شرایط انتخاب شده در فرم «ثبت ترجمه»، پیش فاکتور در اسرع وقت به ایمیل شما ارسال می گردد.

پس از دریافت پیش فاکتور در صورت تمایل می توانید نسبت به واریز وجه اقدام و برای قطعی کردن سفارش خود را از طریق فرم «ثبت شماره پیگیری»، اقدام نمایید.

توجه: شماره سفارش پس از ثبت در بالای صفحه نمایش داده شده و به ایمیل شما ارسال می شود.

  • در صورت نیاز به ارتباط با ما می توانید، با آی دی تلگرام transdept@ و یا با شماره ۰۵۱۳۷۶۱۵۶۳۱ در تماس باشید.

ثبت سفارش              

ثبت شماره پیگیری    

سوالات متداول         

معرفی دپارتمان ترجمه راه پویندگان

موسسه بین المللی راه پویندگان در سال ۱۳۸۹ دپارتمان ترجمه خود را پایه ریزی نمود و از آن زمان توانسته است، با جذب مترجمین خبره، خدمات قابل توجهی را در حوزه های آکادمیک، همایش ها و رویدادهای سیاسی، تجاری و دانشگاهی به اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله سازمان ها، شرکت ها و اساتید و دانشجویان دانشگاه ها ارائه دهد. از سال ۱۳۹۵، با همکاری و هم افزایی ایجاد شده بین موسسه راه پویندگان و گروه ترجمه تخصصی “ایران مترجم” و گروه ترجمه چندرسانه ای “فیلم مترجم” طیف وسیعتری از خدمات به زمره فعالیت های این دپارتمان اضافه گردید. خدمات تخصصی ترجمه موسسه راه پویندگان جامع و در حوزه های مختلف شامل موارد زیر می باشد:

  1. خدمات ترجمه شفاهی همزمان برای کنفرانس ها، همایشها و نشستهای علمی و تجاری بین المللی

سابقه درخشان موسسه بعنوان کمیته ترجمه بزرگترین رویداد فرهنگی شرق کشور مشهد ۲۰۱۷ نقطه عطفی در اثبات توانایی های دپارتمان ترجمه موسسه جهت ارائه خدمات ترجمه شفاهی همزمان برای کنفرانس ها و همایش های مختلف می باشد. دپارتمان ترجمه با در اختیار داشتن مترجمین زبده و با تجربه در زبانهای انگلیسی، عربی، فرانسه و روسی قادر به پوشش کامل همه خدمات ترجمه مکتوب، شفاهی و چند رسانه ای برای برگزاری انواع مراسم بین المللی می باشد.

  1. خدمات مترجم همراه و مشاوره جهت برگزاری و شرکت در نمایشگاهها و همایشهای بین المللی علمی و تجاری

با اتکا به ارتباطات خوب موسسه راه پویندگان با مجموعه های مختلف برتر نمایشگاهی در شهرهای مختلف ایران از جمله مجموعه نمایشگاهی برجسته شهر آفتاب تهران دپارتمان ترجمه موسسه خدمات تخصصی مترجم همراه جهت تورهای بازرگانی، تجاری و نمایشگاهی را ارائه می نماید.

  1. ترجمه شفاهی و تلفنی مذاکرات تجاری بین المللی

شرکتهای تجاری که مایل به گسترش مراودات تجاری خود هستند می توانند از خدمات مترجمان متخصص دپارتمان بصورت حضوری و یا تلفنی استفاده نمایند. امکان ترجمه مذاکرات تجاری از طریق ویدئو کنفرانس و ارسال مترجم ساعتی جهت تسهیل خدمات و کاهش هزینه ها از جمله امکانات و مزایای استفاده از مترجمین شفاهی پاره وقت دپارتمان ترجمه راه پویندگان است.

  1. ترجمه تخصصی مکاتبات تجاری شرکتهای بازرگانی

ترجمه مکاتبات تجاری در تعاملات و مراودات بسیار حساس و تاثیر گذار است. توجه به اصول معاملات و لحن و ساختار مناسب آنها می تواند در تعاملات تجاری با طرف خارجی آثار مفیدی داشته باشد. دپارتمان ترجمه با بهره گیری از ویراستاران متخصص و متخصصین دانشگاهی با سابقه در زمینه ترجمه مکاتبات و اسناد تجاری ترجمه مکاتبات اداری و تجاری شرکتهای بازرگانی را بصورت تضمینی ارائه می دهد.

  1. مشاوره در ترجمه و ویرایش کتاب و مقاله جهت چاپ در ژورنال های بین المللی ISI ، ISC و JCR

انتخاب و پیشنهاد کتاب، مشاوره در ترجمه و ویرایش کتاب جهت تسریع در چاپ آثار علمی بین المللی برای بهره گیری جامعه علمی و دانشجویان از اهداف دپارتمان ترجمه موسسه راه پویندگان می باشد. این دپارتمان بر اساس اصول ارزیابی و داوری آثار ترجمه شده و با رعایت استانداردهای زبانی و کیفی به علاقه مندان به ترجمه و نشر آثار علمی مشاوره تخصصی ارائه می نماید. همچنین، محققان و نویسندگان آثار و مقالات ارزشمند علمی می توانند جهت ترجمه تضمینی آثار علمی خود از امکانات دپارتمان ترجمه موسسه استفاده نمایند.

  1. ترجمه، ویرایش و نگارش تخصصی مکاتبات دانشگاهی مانند SOP و Motivation Letter و Proposal

بسیاری از متقاضیان ادامه تحصیل در سایر کشورها علاوه بر یادگیری و تسلط بر دانش زبانی نیازمند مشاوره و راهنمایی جهت انجام مکاتبات دانشگاهی خود هستند. این موارد علاوه بر دانش زبانی نیازمند آشنایی با نامه نگاری و اصول آکادمیک و علمی است. دپارتمان ترجمه موسسه راه پویندگان به تمامی زبان آموزان که قصد ادامه تحصیل و طی مدارج علمی در دانشگاههای برتر دنیا را دارند در زمینه نگارش پروپوزال و سایر مکاتبات دانشگاهی خدمات ارائه می دهد و تا آخرین مرحله اعزام دانشجو همراه آنها می ماند.