دپارتمان کاریابی خارجی، مشاوره دانشگاه های خارجی

اکثریت افرادی که برای آزمون های بین المللی از جمله آیلتس و تافل خود را آماده می نمایند هدفشان ادامه تحصیل در دانشگاه های بین المللی یا اقامت ، کار و مهاجرت به کشورهای دیگر است .این بدین معناست که پس از اخذ مدرک زبانی، افراد تازه خود را در آستانه تصمیم گیری های مهمی برای زندگی خود می بینند، اینکه کدام کشور یا دانشگاه ها با توجه به شرایط و رزومه آن ها می تواند بهترین مقصد تحصیلی یا اقامتی برایشان باشد.

موسسه فرهنگی راه پویندگان ، با توجه به سال ها تجربه مستمر در زمینه برگزاری دوره های آمادگی آزمون های بین المللی به این نیاز دانشجویان خود پی برده است و بر آن است تا بعد از گرفتن مدارک زبانی نیز به این افراد خدمات مشاوره ای مناسبی را ارائه دهد تا در تصمیم گیری این امر خطیر بهترین گزینه را بتوانند انتخاب نمایند.

بدین منظور موسسه بعد از طی مراحل قانونی موفق به گرفتن مجوز دفتر مشاوره های شغلی و کاریابی خارجی از وزارت کار و تعاون و رفاه اجتماعی گردید تا به خیل افرادی که قصد اقامت ، کار و مهاجرت به خارج از کشور را دارند خدمات مشاوره ای و قراردادی مطلوب را ارائه دهد. این خدمات در این حوزه برای کشور های کانادا و استرالیا مستقیما با مشاورین خود موسسه انجام می پذیرد و برای سایر کشور ها از طریق موسساتی که با ما تفاهم نامه دارند و مورد تایید موسسه راه پویندگان می باشند صورت می گیرد.

در زمینه اخذ پذیرش از دانشگاه های بین المللی نیز ، موسسه راه پویندگان بر این عقیده است که با توجه به سهولت دسترسی به اینترنت و سایت های دانشگاه ، اکثر افراد قادرند با دریافت مشاوره های صحیح و حرفه ای ، خود کار اخذ پذیرش را از دانشگاه مورد نظر انجام دهند، بنابراین موسسه راه پویندگان مبنای کار خود در این حوزه را دادن مشاوره و گذاشتن سمینار های مشاوره تحصیلی با دعوت از کارشناسان و صاحب نظران با تجربه گذاشته است. هر چند موسسه آمادگی عقد قرارداد برای اخذ پذیرش از دانشگاه های بین المللی را بواسطه عقد تفاهم نامه همکاری با شرکت های معتبراعزام دانشجو ایرانی و خارجی دارد.

یرای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بهره مندی از مشاور های کاری- اقامتی و دانشجویی می توانید با شماره۹۸۵۱۳۷۶۲۲۶۶۰+  تماس حاصل فرمایید.

فهرست کشورها

سمینارها

فرم اعزام دانشجو

Sp​onsorship