سوالات متداول

۱٫       آیا خدمات ترجمه در سایت ترجمه راه پویندگان صرفا انگلیسی می باشد؟

خیر؛ دپارتمان ترجمه راه پویندگان با داشتن مترجمانی حرفه ای و متعهد از سراسر کشور قادر است در زمینه ترجمه زبان های انگلیسی، فرانسه، عربی و روسی به فارسی و برعکس ارائه خدمات نماید. با این وجود گفتنی است که درخواست بیشتر متقاضیان شامل ترجمه از زبان انگلیسی به فارسی و برعکس می شود.

۲٫       آیا خدمات ویرایش متن انگلیسی (ترجمه شده توسط متقاضی یا شخص ثالث) نیز در دپارتمان ترجمه راه پویندگان ارائه می شود؟

بله؛ متون و مقاله های موجود در حوزه های مختلف هم به انگلیسی و هم به فارسی (در صورتی که از متن انگلیسی ترجمه شده باشد) می توانند بنا به نیاز متقاضیان ارجمند توسط نیروهای ویراستار این مرکز بازبینی و اصلاح شوند.

۳٫       قبلا سفارش ترجمه ای ثبت کرده ام و از ترجمه آن راضی بودم. آیا می توانم سفارشات بعدی خود را به همان مترجم واگذار کنم؟

البته؛ کافیست هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات ذکر بفرمایید که مایل هستید این سفارش نیز به مترجم سفارش قبل شما واگذار گردد.

۴٫       آیا شما ترجمه از فایل های چند رسانه ای، صوتی، فیلم و سایر موارد از این قبیل را هم انجام می دهید؟

بله؛ تنها بایستی فایل مربوطه را به روش های مختلف الکترونیک از جمله آپلود در وب سایت، ایمیل و یا تلگرام به دست ما برسانید. از هر قسمت فایل و به هر شکلی که شما بخواهید کار ترجمه یا پیاده سازی متن آن برای شما انجام می شود.

۵٫       چگونه می توانم از کیفیت انجام سفارش خود مطمئن شوم؟

آگاه باشید که تمامی سفارشات ثبت شده در وب سایت دپارتمان ترجمه راه پویندگان دارای بازه های زمانی ویرایش، کنترل کیفیت و ارزیابی نهایی هستند و در صورت بروز مشکل در هر زمان ممکن می توانید با ما تماس بگیرید.

۶٫       نحوه محاسبه و قیمت گذاری بر اساس کلمات است یا تعداد صفحات؟

سفارشات با توجه به اینکه متن هستند یا فیلم برآورد هزینه می شوند. سفارشات متنی بر اساس تعداد لغات و صفحات و سفارشات صوتی و فیلم بر اساس تعداد دقیقه قیمت گذاری می شوند.

۷٫       آیا در حین انجام کار امکان ارتباط با مترجم وجود دارد؟

بله؛ شما می توانید در حین انجام کار با ما در تماس باشید و چنانچه نیاز به ذکر توضیحات خاصی در رابطه با کار خود باشد می توانید آن را با مترجم خود در میان بگذارید. برای سهولت در کار می توانید درخواست خود را در قسمت تماس با ما ارسال نمایید.

۸٫       چگونه ترجمه خود را برای شما ارسال کنم؟

برای ارسال سفارش‌ های ترجمه خود تنها بایستی در قسمت دپارتمان تحقیق و ترجمه سایت وارد شوید. سپس با کلیک بر روی ثبت سفارش وارد پروسه ثبت سفارش شوید.

۹٫       من یک مترجم هستم، چگونه می توانم با شما همکاری داشته باشم؟

شما می توانید رزومه و درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام transdept@ جهت بررسی ارسال فرمایید.

۱۰٫       هزینه ها و نحوه پرداخت ترجمه ها چگونه است؟

پرداخت را می توان هم به صورت حضوری با مراجعه به دفتر دپارتمان ترجمه واقع در موسسه و هم از طریق پرداخت کارت به کارت به شماره کارت ۶۲۱۹۸۶۱۰۱۶۲۷۶۴۸۶ بانک سامان به نام آقای ابراهیم محمدی پارسا انجام دهید.