دپارتمان دوره های اختصاصی

شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی زبان انگلیسی امروزه بیشتر از گذشته مورد توجه است.

******

*کلاس های خصوصی برای چه کسانی مناسب و برای چه کسانی مناسب نیست؟

 به طور کلی کلاس های خصوصی به افرادی پیشنهاد می شود که 1. زمانبندی کاری و مشغله های زندگی آنان طوری است که در برنامه های منظم و مشخص شده دوره های عمومی زبان نمی توانند شرکت نمایند. به طور مثال افرادی که شغل آنان به صورت شیفتی می باشد. 2. و همچنین افرادی که ددلاین کوتاهی برای رسیدن به یک مدرک زبانی یا سطح مشخصی از یک زبان خارجی دارند و در زمانبندی کلاس های عمومی موسسه نمی توانند به آن مهلت معین برسند. به این افراد توصیه می شود که ترجیحا در کلاس های خصوصی به زبان آموزی بپردازند.

زبان ماهیت اجتماعی دارد و شرکت در کلاس های عمومی زبان قطعا به این ماهیت اجتماعی عینیت می بخشد و انگیزه بیشتری را برای پیشرفت در زبان ایجاد می نماید. بنابراین پیشنهاد ما به صورت کلی یادگیری زبان در کلاس های عمومی زبان های خارجی است که از لحاظ مالی نیز بسیار هزینه مناسب تری را به خود اختصاص می دهد. اما اگر در دو گروه ذکر شده در بالا قرار دارید گزینه کلاس های خصوصی بسیار مطلوب و نتیجه بخش خواهد بود.

**نحوه شرکت در کلاس های خصوصی موسسه راه پویندگان

تمامی دوره ها و کلاس های عمومی ارائه شده در موسسه راه پوندگان قابلیت ارائه در فرمت کلاس های خصوصی به صورت حضوری و آنلاین را دارا می باشند. شما می توانید

 1. با مدیران یا مشاوران آموزشی هر بخش (امتحانات بین المللی، زبان های خارجی، امتحانات ملی) تقاضای خود برای شرکت در کلاس های خصوصی را مطرح نمایید. آنان با توجه به شناخت و نیازی که از سطج زبان شما دارند به شما مشاوره داده و با دپارتمان کلاس های خصوصی موسسه هماهنگ کرده و کلاس های خصوصی شما با اساتید آغاز خواهد شد.
 2. شما می توانید مستقیما به دپارتمان کلاس های خصوصی موسسه مراجعه نموده و بعد از مشاوره با مدیر دپارتمان، کلاس های خصوصی خود را هماهنگ نمایید. و
 3. با پرکردن فرم درخواست کلاس خصوصی و ارسال آن در سایت، بررسی درخواست شما در دپارتمان مربوطه بررسی می شود و با شما برای شروع کلاس های خصوصی هماهنگی لازم انجام می شود.

*** دوره های ارائه شده در دپارتمان کلاس های خصوصی موسسه راه پویندگان

 • آزمونهای ملی زبان انگلیسی

(کارشناسی- کارشناسی ارشد- دکتری MSRT, EPT, MHLE, TOLIMO, TELP,)

 • آزمونهای بین المللی

((IELTS, TOEFL ,Duolingo, SAT, OET,  YOS, ,GRE, GMAT, PTE,…

 • آموزش زبان های خارجی:
 • انگلیسی
 • آلمانی
 • فرانسوی
 • ترکی
 • عربی
 • روسی

****چگونه بهترین استفاده را از کلاسها ی خصوصی داشته باشیم؟

برای بازدهی بیشتر کلاسهای خصوصی به موارد زیر توجه کنید:

1- تعداد جلسات لازم به رشته تحصیلی و دانش زبانی شما بستگی دارد.در صورت نیاز به آموزش کلاس خصوصی را زودتر شروع کنید تا فرصت کافی برای موفقیت در امتحان داشته باشید.

2- کلاسهای خصوصی می تواند مکمل کلاسهای عمومی بوده و در یادگیری بیشتر شما را یاری کند، برگزاری کلاس خصوصی در کنار کلاس عمومی می تواند بازدهی شما را افزایش دهد.

3- در کلاسهای خصوصی منابع ضروری و مفید استفاده می شود و این منابع به شما امکان تمرین و تکرار بیشتر را می دهد.

4- کلاسهای خصوصی را جدی بگیرید. تمرینات و تکالیف را با جدیت کامل انجام دهید.

5- کلاسهای خصوصی را در زمانهایی برگزار نمائید که آماده یادگیری هستید. اتفاقا یکی از مزایای کلاسهای خصوصی همین است. در این کلاسها محل برگزاری کلاس، زمان برگزاری کلاس، مدرسی که تدریس می کند و …. را خودتان تعیین می کنید. بنابراین در زمانهایی که آمادگی بهتری برای یادگیری دارید کلاسهای خصوصی را برگزار نمائید.

*****نحوه تماس با دپارتمان کلاسهای خصوصی:

متقاضیان میتوانند با شماره تماس های ذیل جهت هماهنگی کلاسهای خصوصی تماس حاصل نمایند:    

09038639219واتس اپ  

05137653872

مشهد، فلسطین 18 پلاک 17 مراجعه حضوری

******قوانین کلاس­های خصوصی موسسه راه پویندگان

لطفا موارد ذیل را به دقت مطالعه فرمایید:

 • بعد از هماهنگی ساعات کلاس فراگیر با استاد جهت ثبت نام اقدام نمایید.
 • هزینه کلاس­های انفرادی اختصاصی، می­بایست ۲۴ ساعت قبل از شروع کلاس به حساب موسسه واریز گردد.

     3- نحوه واریزی شهریه کلاس 5جلسه ای می باشد که قبل شروع کلاس به حساب موسسه واریز میشود.( بعد از پایان 5جلسه اول جهت شارژ مجدد اقدام شود).

   4- فراگیر درصورت داشتن مشکل، کلاس­های خود را ۲۴ ساعت قبل از شروع کلاس به استاد مربوطه اطلاع و کنسل نماید. بدیهی­ است چنانچه پس از این زمان کلاسی به هر دلیل لغو شود هزینه کلاس بایستی پرداخت شود.

6- موسسه هیچ­گونه پاسخ­دهی یا ضمانتی نسبت به کلاس­های هماهنگ شده مستقیم  بین فراگیر و استاد بدون هماهنگی با بخش خصوصی  ندارد و فراگیر و استاد اختلافات احتمالی خود را فی­مابین حل خواهند کرد.

7- فراگیر موظف است در صورت تمایل به تمدید کلاس­ها یک جلسه قبل از پایان مسئله را  اول با استاد مربوطه وسپس بخش خصوصی مطرح کرده جهت تمدید کلاس  اقدام نماید. در غیر این ­صورت موسسه جهت خالی بودن وقت اساتید هیچ­گونه تعهدی ندارد.

8- اساتید موظف­اند طبق برنامه تعیین­شده و یا توافقی پیش رفته و زبان­آموز را به اهداف مورد نظر برسانند.

9- هیچ­گونه تضمینی از طرف اساتید موسسه به شخص در ارتباط با نمره نهایی آنان داده نمی­شود و تضمین موسسه ارائه خدمات بهینه با کیفیت بالا و کسب رضایت فراگیر در طول آموزش است.

ثبت نام از طریق سایت:

فرم درخواست مشاوره کلاس‌های خصوصی
بسته به نیاز و زمان و بودجه ی متقاضی  کلاس‌ها می‌تواند بصورت انفرادی، دو نفره، سه نفره به صورت آنلاین یا حضوری برگزار گردد.
متقاضی کدام کلاس خصوصی هستید؟
ارسال فرم ثبت نام به خط ۰۹۰۳۸۶۳۹۲۱۹ (واتساپ یا تلگرام)
پس از ارسال فرم برای راهنمایی و مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد.