معرفی موسسه راه پویندگان مشهد

موسسه فرهنگی چندمنظوره  راه پویندگان توس از سال 1385 فعالیت فرهنگی-آموزشی خود را با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهر مشهد آغاز و در طول سالیان با تکیه بر اصول علمی آموزشی و مشتری مداری به ارائه خدمات متنوع به قشر فرهیخته و تحصیلکرده مشهد و ایران نموده است.

 موسسه راه پویندگان از باسابقه ترین موسسات ارائه دهنده دوره های آمادگی آزمون های بین المللی از جمله آیلتس و تافل در مشهد می باشد و هر ماهه دوره های متنوع آموزشی را به خیل مراجعین خود ارائه می دهد. آزمون های آزمایشی آیلتس در سالن های استاندارد شهر مشهد از جمله مجتمع کوهسر، ساختمان سپید و هتل شرکت نفت و مشاوره های اختصاصی و تخصصی مشاورین مجموعه به متقاضیان شرکت در آزمون های بین المللی و شرکت در کلاس های ارائه شده با اساتید مجرب و برجسته  تاکنون باعث موفقیت هزاران دانش آموخته این مرکز در آزمون های مدنظرشان و گرفتن نمرات مطلوب در آزمون های مهم بین المللی گردیده است.

دوره های آموزش زبان های خارجی (انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و ترکی) و دوره های آمادگی آزمون های ملی زبان انگلیسی ویژه دانشجویان محترم دکتری دانشگاه های داخل کشور نیز از دیگر فعالیت های شاخص موسسه فرهنگی-آموزشی راه پویندگان می باشد و مخاطبین بسیاری هر ماهه در این دوره ها شرکت می نمایند.

خدمات آموزشی آنلاین موسسه که با کیفیت بسیار قابل قبول و تیم پشتیبانی حرفه ای ارائه می گردد و تمامی خدمات حضوری موسسه را به صورت برخط ارائه می دهد باعث گردیده است که گستره خدمت رسانی موسسه راه پویندگان به صورت بدون توقف و بدون مرز به متقاضیان دوره های آموزشی موسسه در تمام ایران و حتی کشورهای دیگر نیز ارائه گردد و سطح فعالیت های موسسه را در سطح ملی و بین المللی ارتقا دهد.

عقد تفاهم نامه آموزشی و اسپانسرینگ با بسیاری از سازمان ها، دانشگاه ها و شرکت های مطرح نشاندهنده اعتماد اقشار فرهیخته و تحصیلکرده به موسسه راه پوبندگان می باشد. در طول سالیان، عقد تفاهم نامه ارائه خدمات به دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، نمایشگاه بین المللی مشهد، نظام پزشکی، نظام مهندسی، نظام دامپزشکی، شرکت پدیده شاندیز، بسیاری از بانک های استان خراسان رضوی و بسیاری دیگر از این دست نمونه های فعالیت های متنوع و گسترده این مرکز فرهنگی-آموزشی می باشد.

سرآمد این فعالیت ها، مدیریت کمیته ترجمه رویداد بین المللی مشهد_ پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 می باشد که تمامی خدمات ترجمه کتبی و شفاهی در جلسات اصلی و جانبی رویداد و مذاکرات دیپلماتیک به سه زبان انگلیسی، فرانسوی و عربی برای نزدیک به سیصد نفر از دیپلمات ها و شخصیت های سیاسی و فرهنگی جهان اسلام از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی به موسسه فرهنگی راه پویندگان توس محول گردید و در پایان رویداد از این خدمات قابل ملاحظه تقدیر ویژه صورت پذیرفت.

همچنین موسسه راه پویندگان در زمینه ترجمه کتاب نیز در طول سال ها به ترجمه و انتشار کتاب های مختلف پرداخته است و عواید حاصل از فروش آن ها را در راستای مسئولیت های اجتماعی خویش به امور حمایتی موسسه خیریه امیدبخش که در زمینه کمک به دانش آموزان محروم و کم برخوردار فعالیت دارد اختصاص داده است.

 آنچه موسسه بین المللی راه پویندگان را متمایز می سازد داشتن کادر قوی علمی، برنامه ریزی دقیق، برخورداری از دانش روز، وجود دپارتمان های تخصصی و بهره مندی از مشاوران و کارکنان متخصص و متعهد است.هدف ما خدمت رسانی مطمئن به مراجعه کنندگان محترم موسسه است. در این راستا، هیات مدیره موسسه از هر پیشنهادی که بتواند باعث ارتقای سطح و تنوع بخشیدن به مجموعه خدمات ارائه شده شود استقبال می کند و آن را مورد برسی قرار میدهد

امیدواریم به زودی افتخار میزبانی شما را در موسسه راه پویندگان چه به صورت حضوری و چه به صورت مجازی داشته باشیم.

چشم انداز

موسسه بین المللی راه پویندگان آینده ای را می نگرد که به عنوان یکی از خوشنام ترین و معتبرترین موسسات فرهنگی-آموزشی و برخوردار از شعب داخلی و خارجی، با محیطی سالم، نشاط انگیز و سرشار از ارزشهای اخلاقی و مجهز به جدیدترین ابزارهای آموزشی و پژوهشی، تامین کلیه نیازهای متقاضیان آموزش و مهاجرت را درقالب ارائه بسته جامع فعالیت های آموزشی-خدماتی برعهده می گیرد و اجرا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید