سوالات متداول

 1.       چگونه می توانم در کلاس های IELTS ثبت نام نمایم؟
در ابتدا باید در آزمون تعیین سطح موسسه که تاریخ های آن در جدول سالیانه مشخص می باشد شرکت نمایید و پس از آن مشاوره و ثبت نام نمایید.

2.       آیا امکان دارد بدون آزمون تعیین سطح در کلاس ها ثبت نام نمایم؟
در اولین قدم توصیه می گردد حتماً در آزمون شرکت کنید یا اگر در آزمون Sample موسسات دیگر و حتی آزمون اصلی شرکت داشته اید می توانید با مراجعه به مدیر آموزش در این خصوص مشاوره بگیرید در صورت تایید ایشان می توانید بدون آزمون در کلاس ها شرکت کنید.

3.       آیا کلاس هایی برای گرامر و لغت بصورت جداگانه دارید؟
بله ،با توجه به درخواست زیاد فراگیران و تشخیص لزوم چنین کلاس هایی، کلاس های لغت در سه ترم ارائه می گردد به نحوی که Vocab.1 در ترم Pre IELTS نسبتا الزامی است و Vocab.2 و Vocab.3 در سطوح دیگر بصورت اختیاری می باشد که گذراندن آن ها به همه خصوصاً افرادی که نمره 7 در مهارت های Reading و Writing نیاز دارند توصیه می گردد. مهارت گرامر نیز در سطح  Pre IELTS و تحت عنوان Wr Pre تدریس می گردد .

4.       آیا من می توانم در سطح بالاتر از سطحی که مشخص شده است ثبت نام نمایم؟
شما باید از مدیر آموزش در این خصوص مشاوره بگیرید.(در کل این روند منطقی به نظر نمی رسد)

5.       چگونه تشخیص بدهم با کدام استاد کلاس بردارم؟
توجه داشته باشید تمام اساتیدی که افتخار همکاری با ایشان در این موسسه فراهم شده است از اساتید بنام و برجسته مشهد می باشند و برای تشخیص این موضوع تا حدی می توانید از تجربیات دوستانتان کمک بگیرید فقط در نظر داشته باشید که شرایط ایده آل برای همه یکسان نمی باشد و این تایید امری نسبی می باشد.

6.       کلاس های IELTS در چند سطح ارائه شده است؟
به صورت کلی این کلاس ها شامل چهار سطح Pre IELTS, IELTS 1, IELTS 2, IELTS 3 می باشند.

7.       آیا دوره های قبل از آمادگی IELTS هم دارید؟
بله ، در این موسسه دو سطح Fundamentals و PRE IELTS برای فراگیرانی که سطح ضعیفترولی زمان کمی برای آمادگی دارند طرح ریزی شده است.

8.       کلاس های انفرادی و نیمه خصوصی به چه صورت می باشد؟
هزینه هرجلسه برای شما محاسبه می گردد ،پس از واریز وجه با استاد مربوطه هماهنگ می گردد و کلاس شروع می شود. برای اطلاعات بیشتر با دفتر موسسه تماس بگیرید.

9.    آیا دوره های Weekend هم در موسسه برگزار می شود؟
با توجه به اینکه برخی عزیزان در طول هفته امکان حضور در دوره های طی هفته را ندارند، موسسه بین المللی راه پویندگان بر آن شده است که دوره های خاص آخر هفته برگزار نماید. برای آشنایی با نحوه برگزاری این دوره ها می توانید به صفحه اصلی سایت موسسه  مراجعه کنید..

10.     آیا دوره های آمادگی آزمون TOEFL هم دارید؟
بله، از آنجایی که متقاضیان این آزمون نیز در سطح IELTS می باشد، پس از تعیین سطح شما می توانید جهت ثبت نام اقدام نمایید. تاریخ های تعیین سطح تافل را از دفتر موسسه دریافت کنید. معمولاً دفتر در اولین قدم شماره شما را دریافت می کند و اطلاعات لازم را در مراحل بعدی در اختیارتان قرار می دهد. این کلاس ها در دو دوره PRE TOEFL  و TOEFL برگزار می گردد.

11.    آیا پس از اتمام دوره ها، کلاسی برای مرور مطالب فراگرفته شده ارائه می گردد؟
بله در صورت درخواست می توانید نسبت به هر مهارتی که تمایل دارید درخواست کلاس مرور و رفع اشکال بدهید که این مباحث در قالب کلاس های Supplementary ارائه می گردد. دوره های  Supplementary مهارت های Speaking,Writing بصورت متوالی در هر ترم برگزار می گردد.

12.      آیا کلاس های GRE و GMAT در موسسه تشکیل می شود؟
با توجه به نیاز دانشجویان رشته های فنی مهندسی و تعداد بیشتر مخاطبان آزمون GRE، برای آن کلاس های عمومی برگزار میگردد ولی آزمون GMAT که ویژه رشته های مدیریت است، مخاطب چندانی ندارد و کلاس های آن در قالب انفرادی و نیمه خصوصی تشکیل خواهد شد.

13.      آیا جلسات مشاوره تحصیلی دارید؟
بله، بعد از برگزاری هر Sample آزمون IELTS و TOEFL جلسات مشاوره برای هدایت تحصیلی عزیزان برگزار می گردد.

14.      آیا جلسات مشاوره هزینه ای دارد؟
خیر، تمامی مشاوره ها بصورت رایگان انجام می گردد ولی برای مشاوره تخصصی باید وقت قبلی گرفته شود.

15.      از نظر علمی اساتید در چه سطحی قرار دارند؟
با توجه به اینکه این مرکز، بعنوان تخصصی ترین مرکز IELTS و آزمون های بین المللی استان خراسان و جزء مراکز برتر ایران می باشد، تمامی اساتید این مرکز از نظر علمی حداقل دارای مدرک فوق لیسانس با سابقه 8 سال به بالا می باشند.

16.     آیا دوره های TTC در این مرکز برگزار می گردد؟
بله ،شما می توانید جهت شرکت در این دوره ها برای سطوح کودک و نوجوان نام نویسی نمایید تا پس از به حد نصاب رسیدن دوره ها با شما تماس گرفته شود.

17.    آیا شما برای ثبت نام در آزمون های اصلی IELTS و TOEFL مشاوره و کمکی ارائه می کنید؟
بله، برای راهنمایی جهت ثبت نام آزمون های آیلتس و تافل در داخل و خارج کشور می توانید به دپارتمان آزمون های بین المللی موسسه مراجعه کنید.

18.      آیا دوره های شما دارای تخفیف خاصی می باشد؟
بله، از آن جایی که سیاست موسسه بین المللی راه پویندگان بر اینست که تمامی اقشار جامعه از دوره های این مرکز بهره مند گردند، تخفیف های خاصی را در غالب طرح های مختلفی همچون بورسیه تحصیلی، تخفیف نظام مهندسی و… در نظر گرفته است که برای اطلاعات کامل هر طرح با شماره تماسهای موجود در بخش تماس با ما میتوانید از نوع تخفیف خود آگاه شوید.

19.     آیا پس از ثبت نام کلاس ها امکان انصراف، انتقال و یا جابجایی کلاس وجود دارد؟
خیر، پس از ثبت نام قطعی کلاس امکان جابجایی، استرداد کامل هزینه، انتقال به کلاس خصوصی و یا انتقال به ترم بعد وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید